شاخص ها یا سنجه­ ها -  اسپیدیاس

شاخص ها یا سنجه­ ها

شاخص ها یا سنجه­ ها

سنجه چیست؟

سنجه ابزاری است که به­ وسیله آن میزان تحقق هدف عینی در برنامه سنجیده می­ شود و به ­عنوان شاخصه موفقیت یا عدم موفقیت برنامه در می­ آید.

KPI چیست؟ شاخصی برای اندازه‌گیری عملکرد در رسیدن به اهداف- [اسپیدیاس]

KPI چیست؟ شاخصی برای اندازه‌گیری عملکرد در رسیدن به اهداف

شاخص کلیدی عملکرد (KPI) - اسپیدیاس

شاخص کلیدی عملکرد چیست؟ بسیاری از متخصصان معتقد‌ند KPIها، که مخفف شاخص‌­های کلیدی عملکرد است، ابزار‌هایی هستند که در رشد سازمان­ها بسیار ارزشمند هستند. اما برای استفاده‌ مفید، باید ابتدا مفهوم آنها را دقیقا درک کنیم. پس این موضوع را با این تعاریف آغاز می‌کنیم:

نرم افزار ارزیابی عملکرد 360 درجه اسپیدیاس

ارزیابی ۳۶۰ درجه چیست؟

ارزیابی ۳۶۰ درجه چیست؟- اسپیدیاس

ارزیابی۳۶۰ درجه، روش و ابزار ارزیابی گروهی مبتنی بر منابع چندگانه است. دراین روش، فهرستی از شایستگی­ ها (در چارچوب شاخص ­ها) تهیه می­شود و به هر کارمند فرصت دریافت بازخورد عملکرد او را از جانب مدیران(عالی، میانی، عملیاتی یا سرپرست)، همکاران، کارمندان و مشتریان/تحت سرپرستی و خود فرد می‌دهد. این­ها را در ارزیابی360 درجه، منابع ارزیابی می­نامیم.

ارزیابی عملکرد اسپیدیاس و بهبود مستمر

ارزیابی عملکرد و بهبود مستمر- اسپیدیاس

ارزیابی عملکرد و بهبود مستمر-اسپیدیاس

به طور كلي نظام ارزيابي عملكرد را مي‌توان فرآيند سنجش و اندازه‌گيري، مقايسه ميزان و نحوه دستيابي به وضعيت مطلوب، با معيارها و نگرش معين در دامنه و حوزه معین و تحت پوشش، با شاخص‌هاي معين، در دوره زماني معين با هدف بازنگري، اصلاح و بهبود مستمر آن بیان کرد. این اقدام­ها در حوزه ارزیابی عملکرد مستلزم پیمودن مرحله­ های متعددی است. این مرحله­ ها به شرح زیر می­ باشند:

درباره شرکت اسپیدیاس

شرکت اسپیدیاس به عنوان یکی از فعالان حوزه منابع انسانی و نرم افزارهای تخصصی تحت وب، توانسته است طی مدت فعالیت، سازمان­های متعددی را از  خدمات خود بهره­ مند سازد. سبد راهکارهای اسپیدیاس شامل خدمات متنوعی است که همگی با استانداردهای علمی جهانی به شرکت­ها و سازمان ها عرضه می گردد...ادامه

 

 

با ما در ارتباط باشید

     تماس با ما

 

پاسخگوی شما هستیم

66460426(021)

66486818(021)